SKŁADY OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH W OPOLU
DS. WYBORÓW RADNYCH DO RAD DZIELNIC
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2 w GOSŁAWICACH
z siedzibą w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 25 - Opole, ul. Wiejska 77
L.p.
|
Nr OKW
|
Funkcja w komisji
|
Imię
|
Nazwisko
|
1
|
2
|
CZŁONEK
|
BARTŁOMIEJ
|
DZIAŁOWSKI
|
2
|
2
|
CZŁONEK
|
MICHAEL
|
OWCZORZ
|
3
|
2
|
CZŁONEK
|
ANNA
|
SZWARC
|
4
|
2
|
PRZEWODNICZĄCA
|
ALEKSANDRA
|
WARYCKA
|
5
|
2
|
Z-CA PRZWODNICZĄCEJ
|
PIOTR
|
MAKAROWSKI
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3 w GROSZOWICACH
z siedzibą w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 24 – Opole, ul. Wiktora Gorzołki 4
L.p.
|
Nr OKW
|
Funkcja w komisji
|
Imię
|
Nazwisko
|
1
|
3
|
CZŁONEK
|
LESŁAW
|
BUDZEŃ
|
2
|
3
|
Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
|
MATEUSZ
|
KURPIERS
|
3
|
3
|
CZŁONEK
|
DAWID
|
WOLNY
|
4
|
3
|
CZŁONEK
|
PATRYK
|
KURPIERZ
|
5
|
3
|
PRZEWODNICZĄCY
|
RAFAŁ
|
HUNCZA
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 w GROTOWICACH
z siedzibą w Przedszkolu Publicznym Nr 44 – Opole, ul. Oświęcimska 94
L.p.
|
Nr OKW
|
Funkcja w komisji
|
Imię
|
Nazwisko
|
1
|
4
|
CZŁONEK
|
AGNIESZKA
|
CHROBOK
|
2
|
4
|
Z-CA PRZWODNICZĄCEJ
|
LILIANA
|
CIUŁA
|
3
|
4
|
CZŁONEK
|
KRYSTYNA
|
HŁADEC
|
4
|
4
|
CZŁONEK
|
KATARZYNA
|
HŁADEC
|
5
|
4
|
PRZEWODNICZĄCA
|
IZABELA
|
MICHEŃ
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5 w GRUDZICACH
z siedzibą w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 26 – Opole, ul. Groszowicka 12
L.p.
|
Nr OKW
|
Funkcja w komisji
|
Imię
|
Nazwisko
|
1
|
5
|
CZŁONEK
|
GRZEGORZ
|
TYMCZYSZYN
|
2
|
5
|
CZŁONEK
|
DOMINIKA
|
ŻWAK
|
3
|
5
|
CZŁONEK
|
BOŻENA
|
KORAL
|
4
|
5
|
PRZEOWDNICZĄCA
|
PATRYCJA
|
FIGIEL
|
5
|
5
|
Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ
|
BEATA
|
BARANIEWICZ
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6 w NOWEJ WSI KRÓLEWSKIEJ
z siedzibą w Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 2 – Opole, ul. Zofii Nałkowskiej 16
L.p.
|
Nr OKW
|
Funkcja w komisji
|
Imię
|
Nazwisko
|
1
|
6
|
CZŁONEK
|
EWA
|
KRZYŻOWSKA
|
2
|
6
|
PRZEWODNICZĄCA
|
IWONA
|
GRABISZ
|
3
|
6
|
Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ
|
MAGDALENA
|
GRABISZ
|
4
|
6
|
CZŁONEK
|
MATEUSZ
|
STEFAŃSKI
|
5
|
6
|
CZŁONEK
|
KATARZYNA
|
HERWY
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7 w NOWEJ WSI KRÓLEWSKIEJ
z siedzibą w Młodzieżowym Domu Kultury Filia nr 3 – Opole, Al. Przyjaźni 12
L.p.
|
Nr OKW
|
Funkcja w komisji
|
Imię
|
Nazwisko
|
1
|
7
|
CZŁONEK
|
MICHAŁ
|
MAZUR
|
2
|
7
|
PRZEWODNICZĄCY
|
PIOTR
|
GĄSIOR
|
3
|
7
|
CZŁONEK
|
DOROTA
|
GĄSIOR
|
4
|
7
|
CZŁONEK
|
WOJCIECH
|
GĄSIOR
|
5
|
7
|
Z-CA PRZWODNICZĄCEGO
|
ANETA
|
CZARNECKA
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 8 w SZCZEPANOWICACH- WÓJTOWEJ WSI
z siedzibą w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 10 - Opole, ul. Walerego Wróblewskiego 7
L.p.
|
Nr OKW
|
Funkcja w komisji
|
Imię
|
Nazwisko
|
1
|
8
|
CZŁONEK
|
AGNIESZKA
|
SOŁTYS
|
2
|
8
|
CZŁONEK
|
KATARZYNA
|
STELMASZCZYK
|
3
|
8
|
Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ
|
ALICJA
|
SEMERJAK-GNAP
|
4
|
8
|
CZŁONEK
|
ALEKSANDRA
|
WÓJCIK
|
5
|
8
|
PRZEWODNICZĄCA
|
KATARZYNA
|
GAMBIEC
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 9 w SZCZEPANOWICACH – WÓJTOWEJ WSI
z siedzibą w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 – Opole, ul. Bogumiła Wyszomirskiego 6
L.p.
|
Nr OKW
|
Funkcja w komisji
|
Imię
|
Nazwisko
|
1
|
9
|
CZŁONEK
|
KATARZYNA
|
WARZECHA
|
2
|
9
|
PRZEWODNICZĄCY
|
MAREK
|
PIOTROWSKI
|
3
|
9
|
Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
|
WIOLETTA
|
JURAJDA
|
4
|
9
|
CZŁONEK
|
ANNA
|
SOPEL
|
5
|
9
|
CZŁONEK
|
AGNIESZKA
|
LUBOCH
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 10 w Szczepanowicach – Wójtowej Wsi
z siedzibą w Publicznym Gimnazjum nr 8 – Opole, ul. Joachima Lelewela 9
L.p.
|
Nr OKW
|
Funkcja w komisji
|
Imię
|
Nazwisko
|
1
|
10
|
CZŁONEK
|
BARTOSZ
|
ZACHAREWICZ
|
2
|
10
|
PRZEWODNICZĄCA
|
JUSTYNA
|
KOŁTOWSKA
|
3
|
10
|
CZŁONEK
|
WOJCIECH
|
JAGIEŁŁO
|
4
|
10
|
CZŁONEK
|
MARZENA
|
PIECHACZEK
|
5
|
10
|
Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ
|
ANNA
|
GAWLIK
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 11 w WRÓBLIN
z siedzibą w Oddziale Przedszkola Publicznego Nr 8 – Opole, ul. Gminna 1
L.p.
|
Nr OKW
|
Funkcja w komisji
|
Imię
|
Nazwisko
|
1
|
11
|
CZŁONEK
|
ANITA
|
MOCZKO
|
2
|
11
|
CZŁONEK
|
JUSTYNA
|
WROBEL
|
3
|
11
|
CZŁONEK
|
MONIKA
|
MATYSZOK
|
4
|
11
|
Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
|
ELISABETH
|
GLADOS
|
5
|
11
|
PRZEWODNICZĄCY
|
MARIUSZ
|
PIESTRAK
|
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 12 w Szczepanowicach – Wójtowej Wsi
z siedzibą w Publicznym Gimnazjum nr 8 – Opole, ul. Joachima Lelewela 9
L.p.
|
Nr OKW
|
Funkcja w komisji
|
Imię
|
Nazwisko
|
1
|
12
|
CZŁONEK
|
MARIOLA
|
KLIMKOWSKA
|
2
|
12
|
CZŁONEK
|
WIESŁAWA
|
STADNICKA
|
3
|
12
|
CZŁONEK
|
MICHAŁ
|
KUREK
|
4
|
12
|
Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
|
ILONA
|
PIERNIKARSKA
|
5
|
12
|
PRZEWODNICZĄCY
|
SEBASTIAN
|
SMOLIŃSKI
|